Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Pro ženy

,

Zábava

jak jsem!

Když se zeptáte mých blízkých, jak by mě popsali, řekli by určitě, že jsem upovídaná. Proto jsem si našla variantu podcastů, kde mě nikdo nepřerušuje a já si ty moje historky a monology můžu vést jak jen chci :) Taky by snad řekli, že jsem vtipná. Nenec

53 epizod

18 odběratelů

Zábava

Jak Přežít

Partnerský dýchánek o všedních i nevšedních tématech ovlivňujících naše každodenní bytí.

11 epizod

3 odběratelé

Zábava

Jankost

Krátké podcasty, třeba do tramvaje nebo do MHDčka. Od velkého třesku přes vesmír, rozhovory na různá temáta až po studie např. o psychedelikách. To vše najdete na tomto podcastu Jankost.

22 epizod

3 odběratelé

Zábava

Japonec na konec

Pořad rádia Frekvence 1. Politická satira ve stylu „one statement show“. Imitátor Petr Jablonský paroduje politika s japonskými kořeny ale nejryzejším českým srdcem. V premiéře každý všední den v 17:50 na Frekvenci 1. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

158 epizod

14 odběratelů

Zábava

Jóga z gauče

Podcast pro všechny, které zajímají jógové příběhy, zkušenosti, rady, tipy a přístupy. Jsme Helča s Bárou a vedeme 2 studia Jóga Letná a Jóga Vinohrady. Máme kolem sebe skvělou komunitu joginu, kteří vám mají co říct!

40 epizod

7 odběratelů

Zábava

Jokerovy podcasty

Podcast by www.jokerovypodcasty.cz

11 epizod

1 odběratel

Zábava

Jsem Nerd: Roth Wellden

Jsem Nerd je pro všechny geeky a nerdy. Řeší se hudba, filmy, hry, technologie a mnoho dalšího. Určeno především pro diváky Rotha Welldena.

8 epizod

7 odběratelů