Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Zábava

Call Her Daddy

Follow along Alex Cooper and the Daddy Gang as they exploit the details of their lives, making you feel a hell of a lot better about yours. Relationships, sex, social scenes, embarrassing moments, and more are all addressed here on CALL HER DADDY. See you f****** Wednesday.

94 záznamů

0 odběratelů

Pro ženy

,

Zábava

Čas kávičky

Jmenuji se Emča, nebo tedy Verča Emča. Mám ráda kávu, hudbu a nohy v teple. Jsem autorkou blogu Čas kávičky a stejnojmeného YouTubového kanálu. A proč jsem se rozhodla natáčet podcasty? Inu jsem žena a občas si ráda bezpoitně zaplkám a všem možném i nemož

68 záznamů

4 odběratelé

Zábava

Cena srandy

Zábavný český podcast o strastech a bizarnostech, které dvěma komikům přináší vystupování před lidmi. Dan a Libor probírají všechno, od stand-upu, přes historky až po cestování. A to všechno místy vtipně.

46 záznamů

9 odběratelů

Zábava

Čermák Staněk Comedy Podcast

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "!nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČER

95 záznamů

41 odběratelů

Zábava

COOLtalks

COOL podcast s COOL lidma na COOL témata.

16 záznamů

2 odběratelé

Zábava

Czech cast

Na ČR jsou některé věci, které by si zasloužily změnu. A v tomto podcastu se o nich budeme bavit.

24 záznamů

1 odběratel

Zábava

Czech Radio 89.4fm

This is Czech radio for Czech boys And girls Czech Radio(HITY DC) Cover art photo provided by Brandi Redd on Unsplash: https://unsplash.com/@brandi1

2 záznamy

2 odběratelé