Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

,

Příroda a biologie

,

Věda a technika

Brain We Are CZ

Víme, že nic nevíme, ale pokaždé se snažíme vědět o trochu víc. Skáčem do poznatků o mozku a vědomí, nakopáváme svůj potenciál a sdílíme to se světem. Proč optimalizovat naší mysl pro dobu v které žijeme? Proč se věnovat biohackingu a prevenci zdraví? Kde jsou hranice

169 epizod

196 odběratelů

Osobní rozvoj

Cesta Úspěšných

Připravujeme pro vás ty nejlepší možnosti osobního rozvoje v ČR a na Slovensku. Odebírejte náš YouTube kanál a každý týden dostanete nový motivační obsah: https://www.youtube.com/channel/UCGETqWwC2XaVWB2twhQzAZA?sub_confirmation=1 www.CestaUspesnych.cz Podcast připra

10 epizod

42 odběratelů

Osobní rozvoj

Teorie školy

Jste zvědaví? Rádi se učíte nové věci? Hledáte nový způsob, jak se připravit na zkoušku? Já taky! V tematicky laděných epizodách pronikneme do relačních databází, tvorby beatnické generace nebo třeba zákonitostí předbudoucího času.

85 epizod

26 odběratelů

Společnost

,

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

Svobodné universum

Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy. Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Z

474 epizod

173 odběratelů

Pro ženy

,

Osobní rozvoj

Superženy Marie Claire

NALAĎTE SI náš nový podcast! Moderní doba na nás klade vysoké nároky. Jak jim se ctí dostát, ale neztratit sebe samu? Marie Claire se ptá těch nejpovolanějších. Daří se jim být na špičce ve svém oboru, ale nevzdávají se ani rodinného života. Jak to tyto manažerky, sport

28 epizod

7 odběratelů

Osobní rozvoj

V sobě

Přemýšlejte o životě s předními psychology a psychoterapeuty. Podcast Psychologie.cz s moderátorem Petrem Bouškou vám pomůže objevit, co ve vás je.

14 epizod

90 odběratelů

Osobní rozvoj

REDLINE

Spíš než o tom, jak vydělat hromadu peněz, jsou mé podcasty o udržitelném způsobu žití, o naplněném životě a hledání štěstí. Se svými hosty si povídám o udržitelném podnikání, společenské odpovědnosti firem (CSR), zvířatech, ekologii, ale i hledání sebe sama. O radostný

53 epizod

17 odběratelů

Osobní rozvoj

České knihy, které musíte znát

Seriál stanice Českého rozhlasu Radio Prague International přiblíží díla českých spisovatelů, která prostě musíte znát. Pokud jste je náhodou ještě nečetli, poslechněte si náš seriál o tom, proč jsou tyto knihy jedinečné a stojí za to je číst. Studentům náš seriál přin

27 epizod

79 odběratelů

Osobní rozvoj

Global Issues – Angličtina Youradio Talk

Nejzávažnější problémy, se kterými se lidstvo v novém miléniu musí zabývat, například bezpečnost, geneticky modifikované produkty a samozřejmě globalizace.

30 epizod

77 odběratelů

Osobní rozvoj

O češtině od A do Z

O mně i mě, s i z i y. Praktická škola naší mateřštiny s Aldou Röhrichem v Nedělním Kolotoči Aleše Cibulky.

68 epizod

19 odběratelů

Osobní rozvoj

Lost In Translation

Angličtina s Jamesem a Míšou aneb jak se domluvit a neztratit v překladu? Lekce hovorových výrazů a frází pro Čechy i anglicky hovořící, kteří se chtějí vyznat lépe v češtině.

10 epizod

284 odběratelů

Osobní rozvoj

Tak Trochen

Podcast pro všechny, kdo se učí šprechtit.

16 epizod

26 odběratelů

Osobní rozvoj

Psychologie filmu

Co by Carl Jung řekl na Star Wars? Proč Ron Weasley neustále fňuká? Jak by jednotliví členové Avengers dopadli v testech osobnosti? A kdo je sakra Tyler Durden? Pokud Vás zajímá, jakou roli hraje v kultovních filmových klasikách psychologie, jste na správném místě. Pono

4 epizod

28 odběratelů

Osobní rozvoj

Osobní rozvoj trochu jinak

Ahoj! Vítej u rozšíření blogu ivush-life.blogpot.com. Tento podcast bych ráda věnovala tématům osobního rozvoje, motivace, inspirace a uvědomění především pro osoby pohybující se v kreativních oborech.

10 epizod

51 odběratelů

Osobní rozvoj

Mezi náma holkama

Podcast o tom, že být svá je osvobozující! Kudy vede moje cesta sebepoznání a jak na něm pracuju? Vezmu vás s sebou a třeba se místy najdete i vy.

14 epizod

18 odběratelů

Osobní rozvoj

#laiblovky

Rychlé úvahy, myšlenky, točené za pochodu v okamžiku, kdy mi vlezou do hlavy.

15 epizod

23 odběratelů

Osobní rozvoj

Career Designer - career podcast & audiobooks

Career Designer - PhDr. Petra Drahoňovská www.CareerDesigner.eu > new trends & inspiration for your personal development at work life > how to deal with fast tech development, new demands & new challenges > this channel contains our a) audioblog / podcast b) audiobooks

47 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

BE REAL

BE REAL - názov podcastu, v ktorom žiadna téma nezostáva viac tabu.

2 epizod

8 odběratelů

Osobní rozvoj

Řešidlo FirstClass

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.

293 epizod

124 odběratelů

Osobní rozvoj

Every Day English – Angličtina Youradio Talk

Nejpoužívanější idiomy současného anglického jazyka.

52 epizod

534 odběratelů

Osobní rozvoj

O rozvoji

Podcast „O ROZVOJI“ Vám přináší zajímavé a inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi z oboru firemního vzdělávání a osobního rozvoje. Každé dva týdny si majitel společnosti Centrum zkušenostního učení s.r.o. Pavel Janoušek zve zkušené lektory, kouče, ale také HR a L

31 epizod

58 odběratelů

Osobní rozvoj

Plain English Podcast | Learn English | Practice English with Current Events at the Right Speed for Learners

Learn English the fun way—by listening to a podcast in English! Plain English is a program that you can understand! Join Jeff twice a week for an American English podcast about current events, such as American culture, travel, business, technology, politics and sports.

372 epizod

36 odběratelů

Osobní rozvoj

MILAN KH@S PODCAST

Autorské práce žáků základních a mateřských škol

10 epizod

1 odběratel

Osobní rozvoj

Pozemské nebe

Vítejte, u podcastů z Pozemského nebe. Naše DNA si žádá slovo. To je závěr výzkumu vědců (Dr.Gargajev a Dr.Poponin). Opakovaným vnášením určitých slov měníme svou DNA, mažeme původní buněčné vzpomínky a vytváříme nové. Nejsilněji na plasticitu naší DNA působí slova se

22 epizod

8 odběratelů

Osobní rozvoj

Eva Ženám

Inspirace ode mě směrem k vám. Inspirativní ženy a zajímavá témata. Zajímají vás ženská témata, na která se bojíte zeptat? Já se nebojím mluvit o všem. Chcete vědět, jak jsem se vyléčila z nemoci s názvem endometrióza? Bolestivá menstruace, sex, jak se mi podařilo získa

20 epizod

16 odběratelů