Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

Tak Trochen

Podcast pro všechny, kdo se učí šprechtit.

10 epizod

4 odběratelé

Osobní rozvoj

Takeaway Business English – Angličtina Youradio Talk

Nejběžnější anglické výrazy používané v obchodním styku v šestadvaceti lekcích.

26 epizod

67 odběratelů

Osobní rozvoj

Takeaway English: Health – Angličtina Youradio Talk

Vybrané výrazy týkající se zdraví v 26 lekcích.

26 epizod

68 odběratelů

Osobní rozvoj

Takže tak

Podcast dvou studentů - Johči a Romana. Sledujeme co se ve světě děje a baví nás o tom diskutovat. Poslechněte si jak probíráme témata od A do Z v našem podcastu - Takže tak! follow us! ig: takzetak_podcast

6 epizod

1 odběratel

Osobní rozvoj

Teorie Školy

Jste zvědaví? Rádi se učíte nové věci? Hledáte nový způsob jak se naučit na test? Já taky! V tematicky zaměřených epizodách vám rád povím od biologie po dějepis.

66 epizod

5 odběratelů

Osobní rozvoj

The Buca Talks

Buca je copywriterkou, podnikateľkou a kreativcom. Svojim podcastom chce ľudí opäť naučiť počúvať. A smiať sa. Verí, že v Buca Talks nájdete to "reálno" ktoré sa dnes už tak ťažko hľadá. V láske, športe, sexe, sebarozvoji či podnikaní. Každú stredu a nedelu nová časť, mierna dávka sarkazmu a životných rád. Nielen s hosťom ale aj v Nedelnej Omši. Amen. Ak by ste chceli podcast akokoľvek podporiť, č.u: SK24 8360 5207 0042 0172 6623

185 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

The Meaningful Setup

Načerpejte novou inspiraci a myšlenky skrze hluboké rozhovory o produktivitě a smyslu života. Zajímá vás, jak smysluplně nastavit svůj život, jak ho prožít naplno a jak dosáhnout toho, abyste měli jeho směřování plně ve svých rukou? Pusťte si náš podcast a užijte si následující chvíle klidu.

1 epizoda

2 odběratelé

Osobní rozvoj

Tipy F1 pro chytré rodiče

Seriál Kateřiny Novotné a Jana Mühlfeita o tom, jak v dětech rozvinout jejich přirozený potenciál, kreativitu a osobnost.

83 epizod

18 odběratelů

Osobní rozvoj

Tomáš Flasar podcast

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz

22 epizod

1 odběratel

Osobní rozvoj

Tomas Nedoma - Cesta k úspěchu

Povídám si s Vámi o tom, jak se stát v životě úspěšným. A jak docílit toho co opravdu chceme.

8 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

Topical News English – Angličtina Youradio Talk

Vybrané výrazy z aktuálního zpravodajství BBC v angličtině.

60 epizod

66 odběratelů