Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

Radosti A Starosti By Bella

Ahoj, já jsem Martina alias Bella a vítám tě na svém kanále. Píši blog o kosmetice, ale v podcastech se budu zabývat tím, co život přináší - svými životními zkušenostmi, motivací a cestováním.

25 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

Ranní Mysli Podcast

Poscast o tom, jak být lepší, štastnější a celkově jak se posunout v životě dál

1 epizoda

1 odběratel

Osobní rozvoj

REDLINE

Spíš než o tom, jak vydělat hromadu peněz, jsou mé podcasty o udržitelném způsobu žití, o naplněném životě a hledání štěstí. Se svými hosty si povídám o udržitelném podnikání, společenské odpovědnosti firem (CSR), zvířatech, ekologii, ale i hledání sebe sama. O radostných vztazích. O všem, co vede ke zdraví. Tělo i Duše. Já i Svět. Hlavní proud i alternativní pohledy.

32 epizod

7 odběratelů

Osobní rozvoj

Řešidlo FirstClass

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.

195 epizod

16 odběratelů

Osobní rozvoj

Rozhlasník

71 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

Rozhovory o živote

Rozhovory Dušana Kadleca a Ketrin Krnáčovej o živote, vzťahoch a tiež o tom, prečo sa nám deje to, čo sa nám deje, a čo s tým vieme urobiť.

14 epizod

4 odběratelé

Osobní rozvoj

Ruku na srdce

Ruku na srdce je podcast nepořádný jako samotný život a důležitý jako my všichni. Vedeme upřímné konverzace o věcech, na kterých záleží.

5 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

Rychle a přehledně

Najdete zde podcasty na všechna možná aktuální společenská témata podávaná tak, aby si posluchač odnesl některé nové vědomosti a neunudil se u toho k smrti.

1 epizoda

2 odběratelé