Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

Marcebila

Hledá se Marecebila. Potkal jste ji někdo? Znáte jí a její příběh? Pojďme zrekonstruovat její legendu. Epizody z audioverze knihy Petra Mikšíčka o Marcebile, bludné paní Krušných hor.

1 záznam

0 odběratelů

Pro ženy

,

Osobní rozvoj

Marianne - Carpe Diem

Marianne má nové podcasty! Jsou o tématech, která všichni řešíme: o přátelství, odvaze, úspěchu i štěstí. Podcasty Carpe Diem - dopisy Šimonovi pro Marianne nahrála renomovaná koučka Magdalena Vokáčová, která už v těhotenství začala svému synovi psát dopisy, v nichž se snažila mu předat základní životní pravidla. Nyní je propojuje se zkušenostmi ze své dvacetileté praxe koučování. Poslechněte si Magdalenu a staňte se režiséry svého života!

5 záznamů

7 odběratelů

Osobní rozvoj

Me, My Cat and Cabernet

Ze života, nekonečných cest, a ještě nekonečnějších rande s nadhledem vysokých podpatků, pravdou lahve vína a vybroušeným ostrovtipem :)

4 záznamy

1 odběratel

Osobní rozvoj

Mělnické forbíny

Mělnické forbíny jsou podcastem, ve kterém se formou rozhovorů dozvíte mnoho zajímavostí o členech Divadelního spolku Nové divadlo Mělník a jejich divadelních přátelích.

7 záznamů

0 odběratelů

Osobní rozvoj

Mentální posilovna

Podcast o jasném a pohotovém myšlení.

1 záznam

1 odběratel

Osobní rozvoj

Mezi náma holkama

Podcast o tom, že být svá je osvobozující! Kudy vede moje cesta sebepoznání a jak na něm pracuju? Vezmu vás s sebou a třeba se místy najdete i vy.

14 záznamů

1 odběratel

Osobní rozvoj

MILAN KH@S PODCAST

Autorské práce žáků základních a mateřských škol

10 záznamů

0 odběratelů

Osobní rozvoj

Modal Café – Angličtina Youradio Talk

V Modal Café neboli Modální kavárně se můžete naučit používat anglická modální slovesa.

24 záznamů

66 odběratelů

Osobní rozvoj

Monopoly

Jak se buduje takový monopol? Po pravdě nemám vůbec ponětí. Přesto jsem se ale rozhodl vás na tuhle cestu vzít se mnou, sdílet všechny své postřehy, fuckupy a také doufám, že časem i nějaké úspěchy :) Jsem 18letý zelenáč na volné noze a tohle je takový můj audio deníček // @styvekdrtic

7 záznamů

0 odběratelů

Osobní rozvoj

Musíme se učit česky!

Free Czech Podcasts.

7 záznamů

0 odběratelů

Společnost

,

Osobní rozvoj

Myšlení první ligy

Hosté kouče, mentora a globálního stratéga Jana Mühlfeita o své cestě k úspěchu.

157 záznamů

144 odběratelů