Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Osobní rozvoj a motivace – podcasty od M

Máte pocit, že přešlapujete na místě a potřebujete se posunout? Nikdy není pozdě, cokoliv ve svém životě změnit. V české podcastové aplikaci Youradio Talk najdete téměř 300 podcastů, které Vám s tím pomohou. Chcete začít cvičit? Poslechněte si podcast V tělocvičně se silovým a kondičním trenérem Adamem Antmannem. Chcete se naučit anglicky, tak to by Vám neměly uniknout podcasty Angličtina jinak nebo Every Day English. A co takhle nějaká motivace a seberozvoj nebo rady, jak řešit rodinné vztahy? Tady doporučujeme zase podcasty jako Řešidlo First Class od Petra Casanovy, Cukrfree Podcast Janiny D. Černé nebo český podcast s anglickým názvem Brain We Are CZ.

286 podcastů

Obrázek podcastu Magie Života
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Magie Života

Podcast Magie Života je pro lidi, kteří jsou otevření novým myšlenkám. Věnujeme se komplexnímu přístupu vedoucímu ke zdraví těla a mysli. Tyto informace vám pomůžou zkvalitnit váš život, zvýšit energii a načerpat inspiraci a motivaci. Show uvádí Radek Bárta a Jan Jiráň

126 epizod

93 odběratelů

Obrázek podcastu Makám na sobě Podcast
Vzdělání
,
Osobní rozvoj
,
Byznys
,
Podnikání
,
Fitness
,
Zdraví

Makám na sobě Podcast

Makáš na sobě, fyzicky i mentálně? Michal Hubík, zakladatel a CEO Aktinu, zpovídá inspirativní hosty, kteří tě sdílením svého příběhu a pohledu na svět podpoří na cestě za tou nejlepší verzi sebe sama.

2 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu Malvazinky ve stínu 20. století
Vzdělání
,
Osobní rozvoj
,
Kurzy

Malvazinky ve stínu 20. století

Podcast vzniká v rámci projektu Malvazinky ve stínu 20. století

1 epizoda

0 odběratelů

Obrázek podcastu MAMA on air
Vzdělání
,
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Děti a rodina
,
Rodičovství

MAMA on air

Vítejte v éteru MAMA on air podcastu. Jsem MÁMA a porodní asistentka, která si často maluje vzdušné zámky o sobě a životě, miluje přírodu, ticho, klid a své dvě dcery. Jsem žena, která si nedokáže představit ráno bez hrnku dobré kávy, odpoledního běhu a večerní pohody,

68 epizod

172 odběratelů

Obrázek podcastu Marek Vich - Mindful Podcast
Vzdělání
,
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Věda a technika
,
Společenské vědy
,
Vztahy

Marek Vich - Mindful Podcast

Mindfulness, (sebe)laskavost, osobní rozvoj, terapie. Na mých podcastech se dozvíte jak lépe zvládat výzvy současného světa, jak podpořit své zdraví a jak nacházet skutečnou svobodu a radost.

38 epizod

83 odběratelů

Obrázek podcastu Marianne - Carpe Diem
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Marianne - Carpe Diem

Podcasty Carpe Diem - dopisy Šimonovi pro Marianne nahrála renomovaná koučka Magdalena Vokáčová, která už v těhotenství začala svému synovi psát dopisy, v nichž se snažila mu předat základní životní pravidla. Nyní je propojuje se zkušenostmi ze své dvacetileté praxe kou

5 epizod

29 odběratelů

Obrázek podcastu Mário Roženský
Vzdělání
,
Osobní rozvoj
,
Byznys
,
Marketing

Mário Roženský

Mário Roženský ve svých podcastech rozebírá témata z oblasti internetového podnikání, affiliate marketingu, osobního rozvoje a otevřeně mluví o svém podnikání, číslech, prodejích firem apod. Pokud podnikáte na internetu, nebo v oblasti affiliate, tak tento podcast musít

81 epizod

7 odběratelů

Obrázek podcastu MASTERMINDS - Požírači předsudků
Vzdělání
,
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Historie

MASTERMINDS - Požírači předsudků

Předsudky svazují ruce lidem po celém světě - bez rozdílu věku, rasy, pohlaví, vzdělání, sexuálních, či politických preferencí. Požírači předsudků se vydali na nelehkou cestu a rozhodli se tuto ožehavou tematiku pořádně provětrat. Pokud vás zajímá, "CO“ konkrétně za pře

5 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu Máte na víc, než si myslíte
Osobní rozvoj

Máte na víc, než si myslíte

Jan Mühlfeit úspěšný globální manažer, kouč byznys lídrů, olympijských medailistů a autor mezinárodního bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016) se ptá v lidí, kteří uspěli ve svém oboru na to, jak žít úspěšný i šťastný život a jak překonávat překážky. Pokud si i

5 epizod

63 odběratelů

Obrázek podcastu Me, My Cat and Cabernet
Osobní rozvoj

Me, My Cat and Cabernet

Ze života, nekonečných cest, a ještě nekonečnějších rande s nadhledem vysokých podpatků, pravdou lahve vína a vybroušeným ostrovtipem :)

4 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu MEDx Talks
Vzdělání
,
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Medicína
,
Zdraví

MEDx Talks

Rozhovory s inspirativními lidmi o zdraví, o životě s nemoci a chuti nevzdat to.

61 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu Mentální posilovna ***
Osobní rozvoj

Mentální posilovna ***

Podcast o jasném a pohotovém myšlení.

1 epizoda

17 odběratelů

Obrázek podcastu Methtalks
Vzdělání
,
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Zdraví

Methtalks

Methtalks je český podcast, ve kterém se potkávám se zajímavými hosty různých znalostí a zkušeností. Cílem je se pobavit a zároveň se obohatit o informace a zkušenosti z oblastí sebepoznání, zdraví těla a mysli, vědy a životní harmonie. Zastávám názor, že žádní dva lidé

19 epizod

16 odběratelů

Obrázek podcastu Michal Šopor Podcast
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Byznys

Michal Šopor Podcast

Nyní máte možnost si poslechnout populární rozhovory i v audioverzi.

57 epizod

65 odběratelů

Obrázek podcastu MILAN KH@S PODCAST
Osobní rozvoj

MILAN KH@S PODCAST

Autorské práce žáků základních a mateřských škol

10 epizod

2 odběratelé

Obrázek podcastu Milionová Kapela
Vzdělání
,
Osobní rozvoj
,
Hudba

Milionová Kapela

Bez Milionu na účtě! Podcast pro začínající hudebníky. Hudební business není žádný med, poslouchej náš týdenní podcast a nauč se v tom chodit. Internet je plný videí, tutoriálů, článků a ebooků s podobnými radami, jenže pročítat se tím vším je jako oddělovat zrno od

87 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu Miluji focení
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Miluji focení

Podcast (nejen) pro fotografy, kteří hledají každodenní inspiraci a motivaci k vlastní tvorbě. JDEM DO HLOUBKY ... Článků o tom, jaký vybrat do začátku foťák už bylo napsáno dost. Pojď se zaposlouchat do hlubších témat, které my tvůrci prožíváme. Osobní rozvoj, komun

17 epizod

2 odběratelé

Obrázek podcastu Missing Piece by Megitko
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Missing Piece by Megitko

Většina z nás se neustále honí za dokonalým životem. Chceme lepší práci, více peněz, bezchybného partnera, ale pořád nám k tomu nějaký "Missing Piece" chybí. A co když to je všechno jinak? Co když jsme ten chybějící dílek dávno našli, jen o tom nevíme? Co když stačí pou

27 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu Místo problémů
Vzdělání
,
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Věda a technika
,
Matematika
,
Filosofie

Místo problémů

Neformální podcast o přemýšlení, řešení problémů, abstrakci a netradičních úhlech pohledu pro všechny, kteří se nespokojí s jednoduchým vnímáním světa.

30 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu Modal Café – Angličtina Youradio Talk
Osobní rozvoj

Modal Café – Angličtina Youradio Talk

V Modal Café neboli Modální kavárně se můžete naučit používat anglická modální slovesa.

24 epizod

170 odběratelů

Obrázek podcastu Moje cesta® (od diagnózy rakovina k pevnému zdraví)
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Moje cesta® (od diagnózy rakovina k pevnému zdraví)

Jmenuji se Pavel Vojtek a jsem hostitelem Podcastu Moje cesta. Uzdravil jsem se z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Zažil jsem Spontánní uzdravení z rakoviny. Spolu s mými hosty budeme diskutovat palčivé otázky současnosti, jakými jsou naše zdraví, nemoci,

97 epizod

27 odběratelů

Obrázek podcastu Moje Síla
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Moje Síla

Získej zpět svou sílu - ať už jsme ji ztratili kdekoli, po tomto světě dnes chodí miliony lidí bez síly, smyslu, cíle. Změň to! Přijď si pro dávku tipů, jak najít v životě smysl, překonat krizi středního věku, dát dohromady rodinu, nehnat se jen za prací a penězi nebo j

20 epizod

2 odběratelé

Obrázek podcastu Monopoly
Osobní rozvoj

Monopoly

Jak se buduje takový monopol? Po pravdě nemám vůbec ponětí. Přesto jsem se ale rozhodl vás na tuhle cestu vzít se mnou, sdílet všechny své postřehy, fuckupy a také doufám, že časem i nějaké úspěchy :) Jsem 18letý zelenáč na volné noze a tohle je takový můj audio deníče

7 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu Motivace - Tominator
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Motivace - Tominator

Exkluzivní sada motivačních nahrávek z videí od Tominatora. Kombinace nových a starých záznamů, které vás nabudí do nového dne, uloží ke spánku, nebo potěší na srdci!

18 epizod

26 odběratelů

Obrázek podcastu Mozkobouření
Vzdělání
,
Osobní rozvoj
,
Medicína
,
Zdraví

Mozkobouření

Roztroušená skleróza je stav, při kterém se imunitní systém bouří proti mozkovým buňkám. V podcastu Mozkobouření pokrýváme všechny aspekty života s RS. V rozhovorech s odbornicemi i odborníky na tuto diagnózu hovoříme o tom, jak se RS projevuje, diagnostikuje nebo léčí.

17 epizod

2 odběratelé