Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

Fascinating Academy

16 let se zabývám řízením lidí. Navzdory všem teoriím z oblasti lidských zdrojů jsem přesvědčen, že se s lidmi a k lidem má mluvit. Viděl jsem spoustu manažerů, kteří nemohli vystupovat jako lídři, viděl jsem spoustu obchodníků, kteří neprodávali své produkty, viděl jsem spoustu lékařů, kterým pacienti nerozuměli, viděl jsem spoustu nudných projevů a uspávacích prezentací a rétorických výstupů politiků i běžných lidí. Přestanete prezentovat a začnete své publikum fascinovat. Budou vám viset na rtech a říkat: “WoW! Takhle bych chtěl/a někdy mluvit taky!” Naučím vás vaše publikum fascinovat.

8 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

Filtr

Filtr. Udělej si obrázek sám. Umíte se pohybovat ve světě medií? Používáte sociální sítě? Youtuber Lukáš „Lukefry“ Fritscher má pro Tebe 10 dílnou podcastovou sérii Filtr, která se může hodit jak nováčkům, tak mediálním znalcům. Poslouchej, vyzkoušej si bonusové materiály a #filtruj!

17 epizod

6 odběratelů

Osobní rozvoj

Fitmin podcast

Fitmin je česká firma z podhůří Orlických hor, která se specializuje na výrobu kvalitních krmiv pro domácí mazlíčky. V Helvíkovicích jsme skvělá parta lidí, která dělá svou práci srdcem. Snažíme se, aby pro vás naše produkty měly vždy přidanou hodnotu. I proto vznikl tento podcast, ve kterém postupně rozebereme všechna témata, která vás, páníčky a páničky, zajímají.

7 epizod

1 odběratel

Osobní rozvoj

FMV odposlech

Jak to chodí u nás na FMV? To se dozvíte v podcastu FMV odposlech - protože odposlechem se člověk vždy hodně dozví ;) Nové epizody vycházejí v úterý každý lichý týden výuky po dobu celého semestru!

15 epizod

2 odběratelé

Osobní rozvoj

Follow Your Magic

Ahoj, já jsem Christie. Srdcem bohém a kreativní duše, milovník přírody a interior designu. Věřím v sílu myšlenky, zajímám se o zdraví těla i duše, a ráda si povídám o vesmíru, neuspěchaném úspěchu a seberozvoji. A moc se těším na tohle naše nové dobrodružství! Budu se na vás těšit u podcastu Follow Your Magic, na blogu hellochristie.com nebo na emailu followyourmagic@elitebloggers.cz

26 epizod

9 odběratelů

Osobní rozvoj

For Better Me

Upřímnej podcast bez filtru o těch hezkejch věcech, ale i o tom, o čem se tolik nemluví. Příběhy ze života holky, která píše stejnojmenný blog a vydala se na cestu za nejlepší verzí sebe sama. A to, co se na ní učí, sdílí dál. Miluje sílu přítomnýho okamž

55 epizod

24 odběratelů

Osobní rozvoj

Fuckupy v IT

Otevřeně o fuckupech a průšvizích v IT. Jaké fuckupy hosté zažili, jak je vyřešili a jak se z nich můžete poučit vy? Rychlý a pragmatický sharing IT expertů. Podcastem provází Matěj Kotrba.

54 epizod

8 odběratelů

Osobní rozvoj

Funky Phrasals – Angličtina Youradio Talk

Frázová slovesa – všechna slovesa možná nebudou přímo "funky" - neboli "úžasná" - ale rozhodně vám úžasně obohatí slovní zásobu.

20 epizod

268 odběratelů

Osobní rozvoj

FutureME

Tomáš Hanák a Michal Budík, dva situalisté, kamarádi a společníci přináší inspirativní rozhovory na cestě k úspěchu. K tomu nejlepšímu, co tě v životě čeká, si sám musíš dojít. Vyrážíme na cestu za hledáním spokojené budoucnosti.

1 epizoda

1 odběratel

Osobní rozvoj

FYFTcast

FYFT je .obchod .místo .nápad .projekt .tým .jehož záměr je shromažďovat a následně nabízet výrobky, které jsou vždy spojeny s aktivitou vyplňující volný čas. Buď jsou přímo určeny k jejímu provozování nebo ji například usnadňují či zpříjemňují. Tyto aktivity mají kromě svého primárního účelu v podobě zábavy i další, hlubší schopnosti – přináší pozitivní emoce, pojí nás s přáteli a vytváří nové, budují charakter, odhodlanost a pevnou vůli. Jsou to aktivity, které vedou k rozvoji člověka.

22 epizod

2 odběratelé