Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

A Phrase a Minute – Angličtina Youradio Talk

Anglické obraty a fráze - naučte se, procvičte a zautomatizujte si jejich užívání. Správně vyjádříte přesně to, co potřebujete.

32 záznamů

263 odběratelů

Osobní rozvoj

A Phrase a Song – Angličtina Youradio Talk

Obohacení slovní zásoby o užitečné fráze prostřednictvím textů písní.

26 záznamů

165 odběratelů

Osobní rozvoj

,

Byznys

ABCD investora

Záznam odborných debat a seminářů s předními ekonomickými experty nabízející shrnutí hlavních tržních hybatelů, investiční tipy a triky nebo on-line cvičení. ABCD investora - švýcarský nůž pro vaše vítězné portfolio.

4 záznamy

21 odběratelů

Osobní rozvoj

All Ears English Podcast

Are you looking for a new and fun way to learn American English? Come hang out with Lindsay and Michelle from Boston and New York City and have fun while you improve your English listening skills! We are an English as a Second Language (ESL) podcast for i

1581 záznamů

83 odběratelů

Osobní rozvoj

Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

Sedmá lekce - častý problém začátečníků studia Anglického jazyka. A přitom je Angličtina tak krásná a jednoduchá. Stačí ji umět vysvětlit správně a všechno je pochopitelné a snadné. U sedmé lekce totiž většinou končí úplné základy a začíná Angličtina náročnější na logiku i vysvětlení. A je velký rozdíl mezi člověkem, který umí parádně Anglicky a člověkem, který umí Angličtinu parádně vysvětlit. Sedmá lekce je nový vzdělávací podcast, který Vám vysvětlí základy Angličtiny jednoduchou a srozumitelnou formou. Ale to není všechno. Tento podcast je vhodný i pro pokročilé či velmi zkušené studenty, kteří mohou získat cenné informace ohledně používání jazyka a dozvědět se proč se některé výrazy používají jedním způsobem a ne jiným. Každopádně - pokud jste v autě, na cestě do práce, doma nebo ve škole - cílem tohoto podcastu je přiblížit Vám krásy, základy i logiku Angličtiny tak, aby jste se nebáli mluvit a doufám, že Vás bude motivovat k dalšímu studiu tohoto krásného jazyka.

17 záznamů

9 odběratelů

Osobní rozvoj

APATYKÁŘ® – Podcast - speciál

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Podcast – speciál“. Zde naleznete většinou živé záznamy z různých akcí souvisejících s lékárenstvím, z Českého farmaceutického muzea apod.

16 záznamů

0 odběratelů

Osobní rozvoj

Audiožurnál Jirky Štěpánka

Tohle je Audiožurnál - v tomhle českém podcastu mluvím o věcech co mě zajímají, o věcech co se dějí ve světě nebo třeba o tom, co mě zrovna napadlo včera ve sprše. Je mi 19 let a fulltime se věnuji tvorbě a distribuci podcastů, marketingu a spoustě bokových projektů. Tenhle podcast je takový "mishmash" všeho co mě mimo to zajímá - hodně personal development, konspirací, historie, atd. Budu moc rád když mi napíšete nějaký feedback, nejlépe do DMs na IG nebo na YT :) Mrkněte na můj IG @StyvekDrtic

33 záznamů

1 odběratel