Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Společnost

Kafecast

Autentický český podcast nad šálkem ☕️ se zajímavými lidmi, kteří by mohli vaší životní cestu trošku obohatit!

8 epizod

2 odběratelé

Společnost

Kanál Svobodného přístavu

Jsme dva. Milujeme svobodu. Milujeme anarchii. Milujeme kapitalismus. Milujeme se navzájem xD Mluvíme o volnotržní bezstátní společnosti; ano, víme, jak to vypadá, i nám ta myšlenka zpočátku připadala absurdní… Zkuste jí však dát šanci; odmítnout ji můžete vždy. Motto:

335 epizod

21 odběratelů

Společnost

Kariérní příběhy

Rozhovory se ženami o jejich kariérní cestě, překážkách, spokojenosti a ladění práce s rodinou. Lucie Václavková je kariérová poradkyně a vypravěčka kariérních příběhů. Pomáhá ženám udržet a rozvíjet kariéru, ať už se rozhodnou pečovat o rodinu, jít do zaměstnání nebo

12 epizod

3 odběratelé

Společnost

Káva o čtvrté

Diskuze o aktuálních otázkách v legislativě, zdravotnictví, životním stylu, chovatelství…

541 epizod

27 odběratelů

Společnost

KDO JE ZABIL?

Dokumentární příběhy o sériových a masových vrazích. Nejnovější epizody naleznete na YouTube kanálu Eduard Birke.

3 epizod

0 odběratelů

Společnost

Kecání bez vzdělání

Kecání bez vzdělání je série povídání o obyčejných věcech s neobyčejnými lidmi, který, jak tajně doufám, vás snad budou inspirovat k hledání svých vlastních odpovědí na nejrůznější otázky o nesmrtelnosti chrousta. Svět je totiž plnej neuvěřitelně zajímavých lidí, který

40 epizod

0 odběratelů

Společnost

Kika's German

Jsem lektorka němčiny přes Skype, která se snaží spojit své vášně v jednu – cizí jazyky, cestování a psaní, a tím pomoct všem, kteří v němčině tápou. Lektorování němčiny na volné noze se věnuji od jara 2019, a když zrovna nepracuji, tak cestuji po světě, vařím, píšu čl

32 epizod

23 odběratelů

Zpravodajství

,

Společnost

Koronavirus - fakta & fámy

Koronavirus přináší po celém světě nejen mnoho nakažených i obětí, ale také nepřeberné množství informací, kdy jsou mýty zaměňovány za fakta. Také proto jsme pro vás připravili seriál Koronavirus: fakta & fámy. V něm pravidelně na dotazy posluchačů odpovídá lékař Jan Zá

18 epizod

20 odběratelů

Společnost

Kriminálka

Podcast Mirka Vaňury, který vás zavede až na místo činu. Odhaluje známé české detektivní případy po roce 1989 ve zbrusu novém pojetí.

9 epizod

555 odběratelů

Společnost

Kristýna Tulachová

Sæl og ahoj! Jmenuju se Kristýna, studuju sémiotiku a právě teď jsem na Islandu na Erasmu. Prostřednictvím podcastu sdílím svoje rady a zážitky z té nejkrásnější země, kterou jsem kdy navštívila, ale která očividně není vždy tak nadšená ze mě.

5 epizod

1 odběratel