Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA prozradí, že co krade z práce?

Play

Poslechněte si podcast

21. 8. 2019

02:04

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show Evropy 2 a středa vytočit matku je třeba tak já jdu na to vytáčím Matko Čau tak nám řekneš mou drželo to jsi tady ty přece naší dvojici že mu takhle no nic no teď jsem Přitáhla z práce No jo no tak musím to chystat vidíš za chvíli školní rok nomoc překvapení to máš něco vyčítala tak v kuchyni asi poklidit Jo bydlím s pavouky a tak dále no já nevím co bude nevím každém případě už jsme rádi že něco zbude domů zase že jo že nebudu muset vařit Kdo by měl chytat pod oblečením nebo knedlík normálně přes hranice To máš ty A ukradl jídlo v jídelně pak pojedu do západního Německa do západního Německa to propásl přes hranice ty blbečku a přitáhnu to domů Jo to je to co popisuješ to je super tak to jídlo a nějaké ty celý knedlíky nebo tak to bylo tak si zavoláme zítra Co ty na to je to konec jo všechno hezké jednou končí a někdy to tak rychle se všichni vědí jak a ten zlodějka zítra čau ahoj