Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA prozradí pravdu o svém manželovi!

Play

Poslechněte si podcast

23. 8. 2019

02:18

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte páteční odpolední show na Evropě 2 a je tady volání mámě na dlouhou dobu poslední protože jedu na týden na tábor Evropy 2 tak se s ním rozloučím a řeknu jí to by u toho budete pochopitelně vytáčím Anna Tomášku Nazdar maminko hezký pátek na to je krásný Teď jsem si udělal jsem si nohy na stůl a můžu ti říct že to ti řeknu to máš No hele já jsem si celou dobu myslela že tvůj otec je vůl ale včera jsem koukala a dospěl jsem k názoru že to je vůdce věčný zabývala z mývala Já se taky nestačila divit Hele neposlouchej já ti tady včera tak jako koukám na televizi a dávali nějaký přírodopisný dokument víš noNo no tak já ti fakt nevím koukám já říkám Hele to je celý táta dělá má kruhy pod očima v noci Nespi a sežene na to přijde a ne a ne jako že ti tak můžu říct že je to miláček ale víš že když se rozčílím tam se taky si nejde procházku daleko že jo S tebou se líbí vám snad Jediný co mu chybí je že nemají vůbec nádobí To by se ti občas hodilo viď Nebo kombinované s chovem dobytka No to jsme domluvený chudák A to v uších člověčePardon konec No Ahoj Tomášku