Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠ prozradí jaké měla jeho MÁMA vysvědčení?

Play

Poslechněte si podcast

22. 8. 2019

02:30

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show na Evropě 2 a některé věci není třeba dlouho protahovat vytáčím svojí mámu je to jasný jako facka a Ta facka Možná přijde i v podobě ústního projevu právě mojí mámy tak poslouchejte já tě zabiju Já tebe taky včera jsi ze mě udělala dokonce Já to slyšela Veselý večer říkám A co chceš aby jsme se bavili o tom začátku školního roku jo no doma 3 matematika 4 3 43mm na Tomáši Od kdy ty jsi měl trojku z To si ani nepamatuji ale ne ale jako mezi náma po tvoje matka Já bych to mít a já bych to nevytahovala teda já ti furt že prý já tě pomlouvám ale teď si vzpomněl sám počkej bych se nezlobila Počkej pokračuj nahoru jméno Jana zástěrová jak je na záchod To jsem podepsala jenom ne to jméno to vysvědčení mami to je tvoje asi víš No tak ono to zase jako není ale tak úplně špatný vysvědčení co tělesná výchova za 2 konec jejich jako není to tak to docela takového chvalitebný řekla Ty poslouchej no počkej tam napsáno Jana jo jo jo no jo tak co už jsme doma To je ty prababičky tvojí To není moje ty Dobře Tak zaprvé se jmenovala Božena a za druhé v té době když to vysvědčení bylo vydání byla 15 let po smrti mámy tak mohla sis udělat dárkový a ne jako položíme na těchto věcí já ti volám a zítra to zajímavý čau