Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody SHOWTIME 17.9.2021

SHOWTIME

FTV Prima

Společnost

SHOWTIME 17.9.2021

Obrázek epizody SHOWTIME 17.9.2021

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

2 min

O epizodě podcastu

K uspořádání módní přehlídky potřebujete šaty a modelky. Někdo ty holky ale musí nalíčit, učesat a také zkoordinovat. A ani tak nemusí vždy vše klapnout. Obzvlášť, když je vám teprve devatenáct a máte první přehlídku na Fashion Weeku.   Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/fashion-week-nikolov-zdroj-cnn-prima-news See omnystudio.com/listener for privacy information.

DCERA DANIELA HŮLKY SE POTATILA

Daniel Hůlka zazářil na premiéře muzikálu Robinson Crusoe, kde ztvárnil hlavní roli. Z hlediště ho velmi hlasitě povzbuzovala jeho tříletá dcera Rozárka. Svého tátu rozhodně nezapře.

KOMU PRINC PHILIP ODKÁZAL JMĚNÍ?

Závěť prince Philipa, který letos na jaře zemřel, bude před veřejností utajena. A to nejméně na devadesát let. Důvodem je ochrana důstojnosti a postavení královny Alžběty II. Fanoušci královské rodiny, kteří očekávali senzaci, tedy mají smůlu.

AUKCE OBRAZŮ OSOBNOSTÍ TV PRIMA

Tváře televize Prima pomohly vybrat téměř půl milionu korun pro nemocnici v Motole. Získané finance se použijí na vybavení Domu Ronalda McDonalda pro rodiče dlouhodobě nemocných dětí. Osobnosti namalovaly obrazy, které se pak dražily v aukci.

GABRIELA SOUKALOVÁ PO PORODU

Moderátorka Gabriela Soukalová porodila dcerku Isabelu Gabrielu. A hned na to se nám s čerstvými pocity svěřil novopečený tatínek – Miloš Kadeřábek.

VILÉM ČOK OSLAVIL ŠEDESÁTKU

Hudebník Vilém Čok oslavil začátkem září šedesátku. A i když ho nedávno potrápily zdravotní problémy, na svůj věk se rozhodně necítí a energie mu neubývá.

Navštivte web CNN Prima NEWS nahttps://cnnprima.cz

Instagram:https://www.instagram.com/showtime_cnnprima

Facebook:https://www.facebook.com/TOPSTAR

https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/17092021

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.