Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Realitní kuchařka 2021

Realitní kuchařka 2020

Byznys

20: Pavla Temrová: Jaké faktory ovlivňují tržní cenu bytů

Play

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

24 min

V jedné ulice dokonce i v jednom domě se někdy nachází dva stejně velké byty s velmi odlišnou cenou. Jeden z nich prošel rekonstrukci, druhý je v původním stavu. Který z nich bude levnější? Asi si říkáte, to je jasné, ten před rekonstrukcí.  Může to být i naopak. Textový přepis na https://www.pavlatemrova.cz/blog/

Popis podcastu

Zaposlouchejte se do podcastu Realitní kuchařka a objevte svět nemovitostí s certifikovanou realitní makléřkou Pavlou Temrovou. Podcast navazuje na knihu Realitní kuchařka (https://www.realitnikucharka.cz/obsah1/) . Dobrý den, jmenuji se Pavla a jsem osobní realitní makléřka. Specializuji se na prodej bytů a rodinných domů v Praze. Ráda se s vámi podělím o zajímavé tipy a recepty ze světa nemovitostí, ve kterém působím od roku 2004. Proč tento podcast vznikl? Nákup či prodej střechy nad hlavou představuje velmi důležitý životní krok, který většina z nás dělá jen jednou za život. Trh nemovitostí v ČR je nepřehledná džungle a není snadné se v něm zorientovat. Přáním Realitní kuchařky je stát se vaším bezpečným průvodcem ve světě nemovitostí a pomoci vám odhalovat rizika i příležitosti, které dnešní doba nabízí. Textový přepis jednotlivých epizod najdete na webu pavlatemrova.cz (https://www.pavlatemrova.cz/)