Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ,,Pracovat s tátou je těžký. Ještě když na Tebe tlačí psychicky.'' - David Altner

PROSTĚCAST

PROSTĚ ŽIVOT

Společnost

,,Pracovat s tátou je těžký. Ještě když na Tebe tlačí psychicky.'' - David Altner

Obrázek epizody ,,Pracovat s tátou je těžký. Ještě když na Tebe tlačí psychicky.'' - David Altner

Poslechněte si podcast

12. 9. 2021

55 min

Věnuje se šití, sítotisku, natáčení videí a produkci. Zdánlivě neslučitelné věci David propojil díky své podnikavosti. Rád se učí všechno, k čemu se dostane. Jediné, na co však nepřistoupí, je mainstream. I takové věci, jako je story na Instagramu, proto pojal po svém.

„Nesnáším mainstream. Nesnáším, když se něco opakuje furt dokola. Lidi, co tě sledujou, chtějí vidět, co děláš, co sis dal k obědu. Jenže sledujou dalších dvě stě lidí, který jim ve dvanáct hodí, že si dali burger. Dají tam story s časem, není to vizuálně přijatelný. Já jsem chtěl udělat storýčko jinak. Chtěl jsem se odlišit,“ říká v Prostěcastu.

Na sociálních sítích prezentuje svou zálibu v designu, zajímá ho zejména móda. Právě představa vlastní značky oblečení ho přivedla k sítotisku. Jaká byla cesta budování vlastního labelu a v jaké fázi je tvorba nového studia, kde dojde k propojení módy a natáčení? 

Videu, kterým si v současné době přivydělává, se David věnuje prakticky od dětství. O tom, jaké je to od třinácti let pracovat se svým tátou ve stresovém prostředí nebo poslouchat nadávky nadřízených za padesát korun na hodinu, mluví David v dalším dílu Prostěcastu.


Děkujeme našemu hostovi: 
Davidovi Altnerovi
IG: Altner__

Podcast moderovala
Jméno: Denisa Koppová
IG: @prostekerky

KONTAKT: podcast@prostezivot.com

Sleduj nás, ať o nic nepříjdeš:

IG @prostěcast: https://www.instagram.com/prostecast/
IG @prostěživot: https://www.instagram.com/prostezivot/ 

Všechny naše koncepty najdeš na: www.prostezivot.com

#DavidAltner #ProsteKerky #ProsteZivot #ProsteCast #Queens

Popis podcastu

Prý jde o toho, kdo tam sedí a taky o to, co je to za jméno jinak ten názor nebude mít takovou váhu? O to nám nejde. Jde nám o úhel pohledu. O ty zkušenosti nebo o to čím si daný člověk prošel.Každý jsme nedokonalí a každý má chyby. Snažíme se ukázat úhel pohledu, který nás zaujal, který nám daný člověk ukázal(i), a který chceme předat dál.Muselo by nás sedět deset a stejně jedenáctý by mohl namítat, že má jiný názor – to je v pořádku. My ti chceme jen ukázat ten náš pohled. A proto prostě žijeme, polemizujeme a děláme, co nás baví. Z této strany je to tedy mluvenou formou. Tak to prostě dělej i ty. Bav se, polemizuj, chybuj, ale hlavně žij.Protože prostě o tom ten život je.