Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jobsession #4: “Sixpack je pro cvičení blbá motivace,” říká manager fitness centra Štefan Blahovec

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Jobsession #4: “Sixpack je pro cvičení blbá motivace,” říká manager fitness centra Štefan Blahovec

Obrázek epizody Jobsession #4: “Sixpack je pro cvičení blbá motivace,” říká manager fitness centra Štefan Blahovec

Poslechněte si podcast

12. 12. 2019

45 min

Fitness je odvětví, které jde aktuálně dopředu hodně velkými kroky. Posilovny si našly spoustu skalních fanoušků, i tak má ale u nás permici do fitka jen 5 % lidí. V severských zemích je to průměrně 30 %. V čem je ten hlavní rozdíl, proč máme pocit, že nám na cvičení pořád nezbývá čas, a kudy vede cesta ke zdravému tělu, vysvětlí v podcastu Jobsession bývalý fotbalista, ale především country manažer sítě posiloven Form Factory, Štefan Blahovec. ***Jobsession: Třeba tě to celý život táhne do strojírenství, možná se vidíš jako art director v reklamce. A nebo zatím vůbec netušíš, kam se po škole vydat. Cest je dneska tolik, že tě z toho možná dohání rozhodovací paralýza. Jaký obor je pro tebe ten nejvhodnější a co práce v konkrétním odvětví obnáší? Kuba Ouvín, jeho hosté a nejzajímavější možnosti v českém pracovním rybníčku.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!