Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jobsession: #3 Etičtí hackeři hesla nekradou, vysvětluje Marek Jílek, white hat hacker z Deloitte

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Jobsession: #3 Etičtí hackeři hesla nekradou, vysvětluje Marek Jílek, white hat hacker z Deloitte

Obrázek epizody Jobsession: #3 Etičtí hackeři hesla nekradou, vysvětluje Marek Jílek, white hat hacker z Deloitte

Poslechněte si podcast

13. 11. 2019

44 min

Když se řekne hacker, minimálně lidem, jejichž profesní život závisí na jednom nezálohovaném počítači, se naježí chlupy. Když ale někdo do placu hodí slovo white hat hacker, většina lidí znejistí. Jenže hackerů existuje víc a ne všichni jsou na temné straně. Marek Jílek, který hackuje ve firmě Deloitte, je zrovna ten hodný, doslova etický hacker. ***Jobsession: Třeba tě to celý život táhne do strojírenství, možná se vidíš jako art director v reklamce. A nebo zatím vůbec netušíš, kam se po škole vydat. Cest je dneska tolik, že tě z toho možná dohání rozhodovací paralýza. Jaký obor je pro tebe ten nejvhodnější a co práce v konkrétním odvětví obnáší? Kuba Ouvín, jeho hosté a nejzajímavější možnosti v českém pracovním rybníčku.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!