Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jobsession #10: Co spojuje archeologii a počítače, vysvětluje absolventka Oxfordu Sara Boutall

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Jobsession #10: Co spojuje archeologii a počítače, vysvětluje absolventka Oxfordu Sara Boutall

Obrázek epizody Jobsession #10: Co spojuje archeologii a počítače, vysvětluje absolventka Oxfordu Sara Boutall

Poslechněte si podcast

9. 4. 2020

41 min

„Dokončený Oxford je ve společnosti pojem, pro mě je ale nejdůležitější získání ‚problem solving‘ zkušeností do života. Během studia dostáváte úkoly, o kterých nevíte absolutně nic, a musíte se s nimi nějak popasovat. To už ve vás zůstane,“ vysvětluje v podcastu Jobsession Sara Boutall, jak se na člověku podepíše vystudování jedné z nejprestižnějších škol světa. Sama zvládla i doktorát. ***Jobsession: Třeba tě to celý život táhne do strojírenství, možná se vidíš jako art director v reklamce. A nebo zatím vůbec netušíš, kam se po škole vydat. Cest je dneska tolik, že tě z toho možná dohání rozhodovací paralýza. Jaký obor je pro tebe ten nejvhodnější a co práce v konkrétním odvětví obnáší? Kuba Ouvín, jeho hosté a nejzajímavější možnosti v českém pracovním rybníčku.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!