Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jobsession: #1 Neziskovka Cesta za snem – Akční český projekt pro handicapované

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Jobsession: #1 Neziskovka Cesta za snem – Akční český projekt pro handicapované

Obrázek epizody Jobsession: #1 Neziskovka Cesta za snem – Akční český projekt pro handicapované

Poslechněte si podcast

18. 7. 2019

40 min

Neskutečný pracovní náboj, ale především potřeba dělat věci jinak a lépe. Tyhle ingredience dopomohly Cestě za snem k desítkám tisíc sledujících na sociálních sítích a k statisícovým dosahům komunikovaných témat. Viralitou ale úspěchy zdaleka nekončí. Desítky úspěšných live akcí, které propojují zdravé lidi s handicapovanými, jsou hlavním stavebním kamenem velmi široké a vždy pozitivně naladěné komunity. ***Jobsession: Třeba tě to celý život táhne do strojírenství, možná se vidíš jako art director v reklamce. A nebo zatím vůbec netušíš, kam se po škole vydat. Cest je dneska tolik, že tě z toho možná dohání rozhodovací paralýza. Jaký obor je pro tebe ten nejvhodnější a co práce v konkrétním odvětví obnáší? Kuba Ouvín, jeho hosté a nejzajímavější možnosti v českém pracovním rybníčku.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!