Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Fenomén: #7 Kultura v Česku. S Marcelou Strakovou, ředitelkou humpolecké kulturní zóny 8SMIČKA

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Fenomén: #7 Kultura v Česku. S Marcelou Strakovou, ředitelkou humpolecké kulturní zóny 8SMIČKA

Obrázek epizody Fenomén: #7 Kultura v Česku. S Marcelou Strakovou, ředitelkou humpolecké kulturní zóny 8SMIČKA

Poslechněte si podcast

6. 10. 2019

25 min

Vést bohatý kulturní život může pro různé lidi znamenat různé věci – někomu stačí zajít jednou za půl roku do kina, jiný si dopřává výstavy a koncerty i několikrát do měsíce. Rozhodování ale dost závisí i na tom, kde člověk zrovna žije. Co udělat pro to, aby se kultura nesoustředila jen ve velkých městech? A dostává se mimopražským projektům dostatečné podpory? I o tom je další díl Fenoménu, tentokrát s Marcelou Strakovou, ředitelkou kulturní zóny 8SMIČKA v Humpolci. ***Fenomén: Žít dnešní život znamená mít v hlavě spoustu otázek - jak zdravě jíst, proč být víc eko nebo kterak si vymakat perfektní kariéru. Udičky nám denně nahazuje kdejaký influencer, večer problémy vytahují kamarádi u piva. Jenže, přiznejme si, v té hromadě informací můžeme být často trochu ztracení. Společenská témata současnosti spolu s odborníky otevírá Honza Dlouhý. Ať v tom máte jasno.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!