Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Fenomén: #1 Vztahy, seznamování, rozchody. S Honzou Vojtkem, vztahovým terapeutem

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Fenomén: #1 Vztahy, seznamování, rozchody. S Honzou Vojtkem, vztahovým terapeutem

Obrázek epizody Fenomén: #1 Vztahy, seznamování, rozchody. S Honzou Vojtkem, vztahovým terapeutem

Poslechněte si podcast

15. 7. 2019

47 min

Vztahy a rozchody. Typické věci, které k životu prostě patří. A obzvlášť k životu mladých, kteří často hledají někoho, kdo už bude "ten pravý". K tomu nám dnes mohou posloužit i třeba sociální sítě nebo datovací appky. Jaké chyby ale děláme už při seznamování, co nám takové rande přes Tinder může přinést a v čem se lišíme třeba od našich rodičů? I na takové otázky odpovídal vztahový terapeut Honza Vojtko. ***Fenomén: Žít dnešní život znamená mít v hlavě spoustu otázek - jak zdravě jíst, proč být víc eko nebo kterak si vymakat perfektní kariéru. Udičky nám denně nahazuje kdejaký influencer, večer problémy vytahují kamarádi u piva. Jenže, přiznejme si, v té hromadě informací můžeme být často trochu ztracení. Společenská témata současnosti spolu s odborníky otevírá Honza Dlouhý. Ať v tom máte jasno.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!