Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Faily Tales: #3 Boris Prýgl – Od DJe z diskotéky k sólistovi Bavorské opery

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Faily Tales: #3 Boris Prýgl – Od DJe z diskotéky k sólistovi Bavorské opery

Obrázek epizody Faily Tales: #3 Boris Prýgl – Od DJe z diskotéky k sólistovi Bavorské opery

Poslechněte si podcast

26. 8. 2019

48 min

Boris Prýgl se od mixáku na vesnických tancovačkách vypracoval až k sólistovi Bavorské státní opery, kvůli zpěvu zhubnul 35 kilo a jako první Čech v historii postoupil do finále nejprestižnější soutěže operních pěvců na světě Operalia Plácida Dominga. Nadějný pěvec dnes studuje Vysokou školu múzických umění v Bratislavě a v kapse má několik vítězství v pěveckých soutěžích v Česku ve světě. Přestože sbírá úspěchy, začátky nebyly jednoduché – na gymplu měl diagnostikované ADHD a učitelé ho posílali k psychologovi. ***Faily Tales: Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji – úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu? Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!