Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Faily Tales #13: Lena Brauner: “Miluju, když na mě přijde tvůrčí krize"

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Faily Tales #13: Lena Brauner: “Miluju, když na mě přijde tvůrčí krize"

Obrázek epizody Faily Tales #13: Lena Brauner: “Miluju, když na mě přijde tvůrčí krize"

Poslechněte si podcast

26. 3. 2020

1 hod 7 min

Od období, kdy chodila po Praze s liščím ocasem urazila velký kus cesty. Její malby jsou beznadějně vyprodané a na její tetování se stojí fronta. Jak dopadne její nová deska zatím nevíme, ale očekáváme, že propadák to nebude. I proto jsme se Leny v podcastu ptali, proč si myslí, že zrovna ona má v českém uměleckém prostředí takový úspěch. ***Faily Tales: Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji – úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu? Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!