Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Aktivistka Zuzana Kantorová o tom, co o Ostravě víme, ale možná si bojíme přiznat

Pracovna Aktuálně.cz – podcasty

Pracovna Aktuálně.cz

Kultura

Aktivistka Zuzana Kantorová o tom, co o Ostravě víme, ale možná si bojíme přiznat

Obrázek epizody Aktivistka Zuzana Kantorová o tom, co o Ostravě víme, ale možná si bojíme přiznat

Poslechněte si podcast

13. 5. 2021

30 min

Zuzana Kantorová je původem z Ostravy. Je to občanská, proromská aktivistka, textařka, scénáristka a performerka hledající post dramatické metody, kterými lze komunikovat současná eko sociální témata. Témata genderové rovnosti, klimatické a sociální spravedlnosti, práv zvířat a dalších vnímá jako celek, jako nerovnosti, které je třeba narovnat. Je toho názoru, že pokud bude naše společnost stát na principech útlaku a vykořisťování kohokoliv, nebude o ní možné mluvit jako o zdravé a fungující. Má za to, že nikomu by neměl být upírán přístup k čistému vzduchu a pitné vodě a nikdo by neměl mít možnost legálně prohlubovat klimatickou a sociální nespravedlnost z důvodu vlastního obohacování. Proto se v posledních letech účastní nejrůznějších klimatických hnutí.

Popis podcastu

Jsme ready ti nakrmit uši náloží podcastů s tématy, která se tě týkají, ať už chceš nebo ne. Vyzpovídali jsme osobnosti, které tě nakopnou, uklidní, překvapí i poradí! Ať už si nevíš rady s prací, školou nebo fenomény každodenní existence, Pracovna tě v tom nenechá!