Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

ON AIR z letiště

Prague Airport - Letiště Praha

Cestování

13 Petr Horký ǀ „Indiáni s dospělostí přijímají odpovědnost za celý svět. To bychom se od nich měli naučit,“ říká cestovatel a dokumentarista

Play

Poslechněte si podcast

29. 4. 2020

52 min

Automatický přepis podcastu

Celá jedna generace vyrostla na jeho hlášce „modří už vědí“, kterou používal, když kdysi uváděl pořad Hip Hap Hop. Proč se v roce 2000 rozhodl opustit práci moderátora a začít točit cestopisy? Co se naučil od legendárního cestovatele Miroslava Zikmunda, o kterém natočit úspěšný film? Proč se podle něj na cestách vyplatí občas nezapínat kameru a jaké situace si ze svých cest pamatuje nejvíce? Kdo ho naučil, že v životě se dají zvládnout i ty nejobtížnější překážky? Co si odnáší s osobnostmi světové vědy? A co si myslí o naší civilizaci, o jejímž zániku dokončuje celovečerní film?

Top 10 Petra Horkého https://bit.ly/PetrHorkyTop10

Popis podcastu

Nový podcast Letiště Praha a bloggerky Weef O cestování, o zážitcích, o létání. Někdy vážně, ale většinou s nadhledem. Poutavě a inspirativně.