Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 29 Cvičení podle kalendáře

Medicína

B. Braun CZ/SK

Zdraví

29 Cvičení podle kalendáře

Obrázek epizody 29 Cvičení podle kalendáře

Poslechněte si podcast

3. 1. 2022

29 min

Všichni víme, že bychom měli cvičit, protahovat se a ideálně využít každou volnou chvíli k pohybu či třeba dechové relaxaci. Děláme to? Někdo více, někdo méně. A víte, jaká je nejčastější výmluva těch, co méně? No ano, nemám čas… Proto jsme vytvořiliFitness kalendář 2022, který má především zdravotníkům každý den připomínat, aby mysleli také na sebe a na svá záda. A že o času to opravdu není, ze začátku stačí pár minut denně, pak už si tělo samo řekne, že „to“ zase chce a cvičení se stane přirozenou součástí každého dne. Poslechněte si podcast Medicína s fyzioterapeutkou Mgr. Martinou Dědičovou, která se na vzniku kalendáře, který je vonline verzidostupný všem, velmi intenzivně podílela. Dozvíte se, jaké problémové partie a proč vybrala, v jakých situacích dostávají naše záda nejvíce zabrat a jak moc dokáže cvičení pomoci i psychice. A dopředu si můžete tipnout, kolik kilometrů bychom měli ujít, abychom se každý den cítili fit.

Popis podcastu

Přinášíme rozhovory s osobnostmi napříč zdravotnickými obory. Zveme si lékaře, sestry, pacienty i manažery působící ve zdravotnictví. Ptáme se jich na aktuální dění, ale i na běžné situace, které ostatním mohou pomoci. Tipy a komentáře vítáme – lucie.kocourkova@bbraun.com