Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Marketing insider.cz

Lukáš Chmela

Byznys

#9 - Petr Kareš (XFN) - O marketingu XFN a MMA, nejrychleji rostoucím sportu v Česku i ve světě

Obrázek epizody #9 - Petr Kareš (XFN) - O marketingu XFN a MMA, nejrychleji rostoucím sportu v Česku i ve světě

Poslechněte si podcast

18. 9. 2018

29 min

V 9. epizodě Marketing-insider.cz podcastu jsme si pozvali Petra Kareše, majitele XFN. XFN je organizace, která v Česku buduje nejrychleji rostoucí sport - MMA, formou pořádání X Fight Nights. Bavili jsme se o tom, jak Petr XFN založil, jak se mu podařilo během pár let dostat MMA do O2 arény i do mediálního mainstreamu, kam chce XFN rozvíjet, jak XFN tým buduje komunitu kolem MMA i o důležité roli hlavní hvězdy Karlose Vémoly. A právě prudký růst návštěvnosti akcí, počtu fanoušků na sociálních médiích i zmínek v hlavních médiích byl hlavní důvod, proč jsme Petra Kareše a XFN pozvali do Marketing insideru na rozhovor.

Popis podcastu

Marketing insider podcast vám pravidelně přináší rozhovory s marketingovými řediteli předních značek a zástupci největších českých médií. Podcastem provází Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers. Marketing insider.cz - To nejlepší z českého marketingu a médií v jednom podcastu.