Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Marketing insider.cz

Lukáš Chmela

Byznys

#7: Robert Schaffer (O2 arena) - O marketingu O2 areny, i o pořádání špičkových koncertů nebo Laver Cupu

Obrázek epizody #7: Robert Schaffer (O2 arena) - O marketingu O2 areny, i o pořádání špičkových koncertů nebo Laver Cupu

Poslechněte si podcast

3. 8. 2018

27 min

V 7. epizodě Marketing-insider.cz podcastu jsme si pozvali předsedu představenstva společnosti Bestsport a.s., provozovatele O2 Arény, pana Roberta Schaffra. Bavili jsme se o mimořádném úspěchu O2 areny, která byla v roce 2017 nominována mezi 5 nejlepších koncertních míst na celém světě mimo USA. Probrali jsme, jaké to je pořádat prestižní akce typu Laver cup a jak se náročností lišil od finále Fed cupu, kolikrát by mohli Imagine Dragons vyprodat O2 arénu a na jaké akce se můžeme tento, i příští rok těšit.

Popis podcastu

Marketing insider podcast vám pravidelně přináší rozhovory s marketingovými řediteli předních značek a zástupci největších českých médií. Podcastem provází Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers. Marketing insider.cz - To nejlepší z českého marketingu a médií v jednom podcastu.