Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Marketing insider.cz

Lukáš Chmela

Byznys

#6: Martin Komora (ZOOT.cz) - O marketingu ZOOT, jeho dalším směřování i o prodeji módy na internetu

Obrázek epizody #6: Martin Komora (ZOOT.cz) - O marketingu ZOOT, jeho dalším směřování i o prodeji módy na internetu

Poslechněte si podcast

27. 7. 2018

37 min

V 6. epizodě podcastu Marketing-insider.cz, jsme si pozvali marketingového ředitele ZOOT.cz, Martina Komoru. Bavili jsme se o tom, jak se od založení prvního coworkingu na Slovensku vypracoval přes marketování Norské národní rybí speciality až do vedení marketingu ZOOTu. Ptali jsme se ho na příběh ZOOTu, změny strategie z původního záměru na dnešní, kam ZOOT směřuje, srovnali jsme, jak se prodává móda na internetu v ČR a jak v zahraničí, jaké je to pracovat v tisícihlavém "startupu" a mnoho dalších témat.

Popis podcastu

Marketing insider podcast vám pravidelně přináší rozhovory s marketingovými řediteli předních značek a zástupci největších českých médií. Podcastem provází Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers. Marketing insider.cz - To nejlepší z českého marketingu a médií v jednom podcastu.