Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Marketing insider.cz

Lukáš Chmela

Byznys

#5: Michal Štádler (Adform) - O online marketingu, RTB a Adformu

Obrázek epizody #5: Michal Štádler (Adform) - O online marketingu, RTB a Adformu

Poslechněte si podcast

18. 7. 2018

39 min

V 5. epizodě podcastu Marketing-insider.cz jsme si pozvali Michala Štádlera, obchodního ředitele společnosti Adform pro Česko, Slovensko a Balkán. Bavili jsme se o tom, jak se od prodejce inzerce do Zlatých stránek dostal k šéfování české pobočky technologické společnosti, která konkuruje Googlu a Facebooku, jak Adform bojuje proti podvodům s reklamou na falešných webových stránkách, kolik je podle odhadu Adformu finanční i % podíl RTB na celkových výdajích do reklamy, co lze čekat za vývoj a mnoha dalších skvělých tématech.

Popis podcastu

Marketing insider podcast vám pravidelně přináší rozhovory s marketingovými řediteli předních značek a zástupci největších českých médií. Podcastem provází Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers. Marketing insider.cz - To nejlepší z českého marketingu a médií v jednom podcastu.