Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Marketing insider.cz

Lukáš Chmela

Byznys

#4: Sašo Belovski (RunCzech) - O marketingu Prague International Marathonu a RunCzech

Obrázek epizody #4: Sašo Belovski (RunCzech) - O marketingu Prague International Marathonu a RunCzech

Poslechněte si podcast

12. 7. 2018

1 hod 7 min

V 4. epizodě podcastu Marketing-insider.cz jsme si pozvali business development directora Prague International Marathon, Sašu Belovskiho. Bavili jsme se o jeho profesním příběhu, o cestě, kdy se vypracoval z profesionálního fotbalisty, díky studiím na vysokých školách v Evropě, až do board of directors jednoho z nejkvalitnějších světových maratonů. Ptali jsme se ho na to, jak RunCzech dokázal rozběhat Česko a co dalšího chystají, kolik zahraničních návštěvníků přitáhnou do ČR, jak velký je pozitivní ekonomický dopad RunCzech pro Česko, a také, jaké je to uřídit až 1 500 spolupracujících dobrovolníků. Sašo nám také prozradil, za jaký fotbalový klub hraje a kde čerpá inspiraci. Tento rozhovor se bude líbit nejen marketérům, ale také všem běžcům. #RUNCzech

Popis podcastu

Marketing insider podcast vám pravidelně přináší rozhovory s marketingovými řediteli předních značek a zástupci největších českých médií. Podcastem provází Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers. Marketing insider.cz - To nejlepší z českého marketingu a médií v jednom podcastu.