Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #12 - Martin Hošek (J&T Banka a MAAPPI) - O marketingu J&T Banky a charitativním projektu MAAPPI

Marketing insider.cz

Lukáš Chmela

Byznys

#12 - Martin Hošek (J&T Banka a MAAPPI) - O marketingu J&T Banky a charitativním projektu MAAPPI

Obrázek epizody #12 - Martin Hošek (J&T Banka a MAAPPI) - O marketingu J&T Banky a charitativním projektu MAAPPI

Poslechněte si podcast

26. 11. 2018

59 min

Ve 12. epizodě Marketing-insider.cz podcastu jsme si pozvali Martina Hoška, ředitele marketingu J&T Banky a spoluzakladatele charitativní značky MAAPPI. Bavili jsme se o tom, jak se dělá marketing privátní banky v J&T, jak získávají klienty, jaký může ovlivnit privátní bankovnictví nástup fintechů i kdo je typický klient J&T Banky. U charitativního projektu MAAPPI jsme probírali vznik a misi projektu, možnosti expanze značky do zahraničí i celkovou vizi Martina, kam chce projekt posunout. Více nawww.maappi.com

Popis podcastu

Marketing insider podcast vám pravidelně přináší rozhovory s marketingovými řediteli předních značek a zástupci největších českých médií. Podcastem provází Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers. Marketing insider.cz - To nejlepší z českého marketingu a médií v jednom podcastu.