Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Marketing insider.cz

Lukáš Chmela

Byznys

#1: Václav Petr (UBER) - Jak dělá marketing Uber, rozhovor s marketingovým ředitelem pro Česko a Slovensko

Obrázek epizody #1: Václav Petr (UBER) - Jak dělá marketing Uber, rozhovor s marketingovým ředitelem pro Česko a Slovensko

Poslechněte si podcast

15. 6. 2018

31 min

V 1. epizodě podcastu Marketing-insider.cz jsme si pozvali marketingového ředitele UBER Česko a Slovensko, Václava Petra. Bavili jsme se o tom, jaké je to pro UBER pracovat. Probrali jsme také, jaké marketingové nástroje a strategie UBER pro své cíle používá, jak se snaží UBER ulevit Pražanům od drahých nákladů na dopravu a Praze od tisíců zaparkovaných aut, jaké další služby bude UBER v Praze spouštět, a také, jestli je možné pro UBER jezdit na Bali. Rozhovor moderuje Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers, s.r.o.

Popis podcastu

Marketing insider podcast vám pravidelně přináší rozhovory s marketingovými řediteli předních značek a zástupci největších českých médií. Podcastem provází Lukáš Chmela, majitel mediální agentury Media Buyers. Marketing insider.cz - To nejlepší z českého marketingu a médií v jednom podcastu.