Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #38: Mišíkovi lidé, poslední i první v noci plné literatury (20. 9. – 26. 9. 2021)

Informuji.cz

Informuji.cz

Kultura

#38: Mišíkovi lidé, poslední i první v noci plné literatury (20. 9. – 26. 9. 2021)

Obrázek epizody #38: Mišíkovi lidé, poslední i první v noci plné literatury (20. 9. – 26. 9. 2021)

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

16 min

O epizodě podcastu

Se skladatelemJóhannem Jóhannssonemza jugoslávskými pomníky, na vltavské břehy na čtení z evropských románů v podání hereckých osobností nebo na poetickou vlnu nové deskyVladimíra Mišíka.

Nechybí ani pozvánka do pražského Nodu na popření samozřejmosti světa, do Kampusu Hybernská na současnou ilustraci nebo na celorepublikovouNoc vědců. To vše vKulTýdnuv režiiKristýny Čtvrtlíkové.Se skladatelemJóhannem Jóhannssonemza jugoslávskými pomníky, na vltavské břehy na čtení z evropských románů v podání hereckých osobností nebo na poetickou vlnu nové deskyVladimíra Mišíka.

Nechybí ani pozvánka do pražského Nodu na popření samozřejmosti světa, do Kampusu Hybernská na současnou ilustraci nebo na celorepublikovouNoc vědců. To vše vKulTýdnuv režiiKristýny Čtvrtlíkové.

Popis podcastu

Proudcast - Na proudu kulturní a volnočasové zábavy se zajímavými hosty KulTýden - To nejlepší z aktuálního kulturního týdne