Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Trenér Evy Samkové: Naděje na olympiádu je reálná, názory lékařů se ale rozchází

Interview rádia Z

Rádio Z

Zpravodajství

,

Sport

,

Zdraví

Trenér Evy Samkové: Naděje na olympiádu je reálná, názory lékařů se ale rozchází

Obrázek epizody Trenér Evy Samkové: Naděje na olympiádu je reálná, názory lékařů se ale rozchází

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

20 min

O epizodě podcastu

„Operatér v Rakousku říká, že Evka startovat bude a bude celkově třetí, protože první a druhá budou Rakušanky. Lékaři v Česku jsou zdrženlivější. Lékař Pavel Kolář to vidí padesát na padesát,“ dodává Marek Jelínek, trenér Evy Samkové, který byl hostem Sportovního interview na Rádiu Z.
Samotný pád Evy Samkové, která se zranila v cíli při závodě týmů v prosinci 2021, trenér neviděl. „S dvou a půl sekundovou ztrátou se dokázat dostat na druhé místo, to je nejlepší výsledek českého týmu. Začal jsem se radovat, pak jsem ale viděl, že Evka dlouho leží,“ dodává k olympijským nadějím Evy Samkové její trenér Marek Jelínek.

Snowboardcrossařka Samková se v nedávné době nakazila koronavirem. Je obava z covidu i tématem pro jejího trenéra? „Ta paranoia Číňanů je veliká, pokud to tam nepřiveze někdo jiný, tak tam to už chytnout stoprocentně nemůžu. Číňani se tak bojí, že to chytnou od nás, že my se nemusíme bát, že to chytneme od nich.“

Co dalšího o blížících se Olympijských hrách v Pekingu říkal trenér České snowboardové reprezentace Marek Jelínek? Poslechněte si Sportovní interview Jana Hlocha.


Popis podcastu

Rozhovor na aktuální téma. Na rádiu Z.