Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jsem alkoholik když vypiji denně flašku vína?

Play

Poslechněte si podcast

21. 10. 2019

01:57

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka Jak dnes na Evropě 2 stejně jako včera vám a předkládá odpovědi na vaše otázky které posíláte s Instagramem i tentokrát a řešíme a odpovídáme pro systém Jakub útržku z čistírny ale který patří k několika uniformám ale mě zajímá o co tam je tady Co je rozsypaný čaj top do písma Zrovna tady na to Ty se díváš tak to je skutečně rozsypaný čaj tady ráno Tak já to tady třeba jako pro mě to A tady to napsal nebo ten klobouk jo jo jo A ty tady baret ona teď už jenom Tak a teď máš rozsypaný čaj smíchat rozsypaný čaj a pak to je v tom že je otázka otevře v A myslíš si že jsem alkoholik když denně vypiju třebaNo ono se to samozřejmě v průběhu času že ano tak nějak vlastně tento nález jako mění na člověka že já si myslím že kdyby jsi se pilo o mnoho víc taky to Zájezdní všeho co tam bylo když jsi někam jel na koni c612 medovina medovina pivo a víno pivo víno víno ale jinak jako kněz Sheldon a ono bylo strašně moc a lidi vydrželi to podle mě když jde si vypiješ láhev vína to jsi ubožák chudákzbytečný abstinent který nedosahuje ani po kotníky skutečný historickým plánům kdyby jsi se stydět a přidat až na firmu