Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Maličkosti s Jiřím Haldou #3 – Těhotenství

Groove and Move

Marcel Staviany

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

Maličkosti s Jiřím Haldou #3 – Těhotenství

Obrázek epizody Maličkosti s Jiřím Haldou #3 – Těhotenství

Poslechněte si podcast

14. 1. 2021

36 min

O epizodě podcastu

? Jak si mohou partneři navzájem pomoci během těhotenství❓Co z hlediska emocí ovlivňuje dítě❓Jak jej mohou ovlivnit případné tragické události❓

Po dvou úvodních dílech jsme se ve vývojové linii člověka dostali do fáze, kdy už dva lidé plánují a připravují se na rodičovství. Tomu však předchází známý rituál zvaný svatba, po které přichází velmi citlivé a stěžejní období - těhotenství ?

?Samotná knihaMaličkosti, které by jste při výchově dětí neměli zapomínat?je k dostání výhradně na eshopuINFRÁČEK. Pro sousedy ze Slovenska je k dostáníZDE. Budeme moc rádi za podporu naší tvorby ?

Poznámky
Cesta do Rokycan
František Koukolík - Lidství
Jana Doležalová - Hovory s porodní bábou
Luigi Zoja - Soumrak otců
Prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc.

Popis podcastu

Rozhovory o pohybu, výchově a vzdělávání. Propojte se s inspirativními osobnostmi pracující se sportovci, dětmi nebo dospělými. Dozvíte se o zajímavých událostech kolem nás anebo prohloubíte své znalosti o lidském těle a lidských interakcích.