Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #46: Do jakých akcií aktuálně investovat? (ČSOB Investice pod pokličkou)

ČSOB Investice pro každého

ČSOB Investice pro každého

Byznys

#46: Do jakých akcií aktuálně investovat? (ČSOB Investice pod pokličkou)

Obrázek epizody #46: Do jakých akcií aktuálně investovat? (ČSOB Investice pod pokličkou)

Poslechněte si podcast

31. 5. 2022

28 min

O epizodě podcastu

V tomto 46. podcastu se zaměří moderátor Jan Šírek na téma investování do akcií a také na aktuální vývoj fondu ČSOB Bohatství. Jakým akciím se aktuálně nejvíce daří, jaké firmy je lepší raději v portfoliu nemít a jaké oblasti se v současném vývoji stávají více atraktivnější k investování? Nejen na tyto otázky se dozvíte odpovědi přímo od Pavla Kopečka, správce fondu ČSOB Akciový, ČSOB Akciový zodpovědný a ČSOB Bohatství.
V tomto 46. podcastu se zaměří moderátor Jan Šírek na téma investování do akcií a také na aktuální vývoj fondu ČSOB Bohatství. Jakým akciím se aktuálně nejvíce daří, jaké firmy je lepší raději v portfoliu nemít a jaké oblasti se v současném vývoji stávají více atraktivnější k investování? Nejen na tyto otázky se dozvíte odpovědi přímo od Pavla Kopečka, správce fondu ČSOB Akciový, ČSOB Akciový zodpovědný a ČSOB Bohatství. - Tento materiál má pouze informační charakter a nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby, nejedná se ani o návrh na uzavření smlouvy. - Hodnota investice může kolísat a její návratnost není zaručena. - Minulé výnosy, stejně jako prognózy očekávané výkonnosti, nejsou zárukou výnosů budoucích a nezohledňují poplatky a daně. - Jakýkoliv konkrétní investiční nástroj zmíněný v podcastu nemusí být z pohledu cílového trhu vhodný pro každého klienta. - Podrobné informace, o konkrétních investičních nástrojích, včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentech Sdělení klíčových informací, Jak se stanovuje produktové skóre a v prospektu/statutu fondu dostupných na www.csob.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře. - Podílové fondy na rozdíl od klasických depozitních produktů nespadají pod režim pojištění vkladů.

Popis podcastu

Podcast by ČSOB Investice pro každého