Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody K věci s Marií Bastlovou - Pandemii neustojí až 40 procent českých restaurací, říká restauratér Jan Punčochář (29. května 2020)

CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

Zpravodajství

K věci s Marií Bastlovou - Pandemii neustojí až 40 procent českých restaurací, říká restauratér Jan Punčochář (29. května 2020)

Obrázek epizody K věci s Marií Bastlovou - Pandemii neustojí až 40 procent českých restaurací, říká restauratér Jan Punčochář (29. května 2020)

Poslechněte si podcast

29. 5. 2020

20 min

Restaurace, bary i kavárny procházejí nejhorší krizí v novodobé historii. Některé musely zavřít na dva měsíce úplně, jiné prodávaly tzv. přes ulici. Teď všichni lákají hosty zpět. Navíc jim zatím musejí stačit jen ti čeští, zahraniční turisté dorazí do českého pohostinství později, až po otevření hranic. „Třicet až čtyřicet procent restaurací v České republice krizi neustojí,“ odhadl v pořadu K věci restauratér Jan Punčochář.

Sledujte pořad K věci nahttps://cnn.iprima.cz/porady/k-veci

Popis podcastu

Rozhovory, aktuální témata, zpravodajství. Aktuální dění přehledně, přesně, objektivně.

Navštivte web CNN Prima NEWS nahttps://cnnprima.cz

Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook:https://facebook.com/cnnprima

Instagram:https://instagram.com/cnnprima

Twitter:https://twitter.com/cnnprima