Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody HLAVNÍ ZPRÁVY (1126)

HLAVNÍ ZPRÁVY - CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

HLAVNÍ ZPRÁVY (1126)

Obrázek epizody HLAVNÍ ZPRÁVY (1126)

Poslechněte si podcast

26. 11. 2022

42 min

O epizodě podcastu

Při minulé volbě prezidenta Češi prosázeli 185 milionů korun. Nejvyšší sázka, přes dva miliony korun, byla na Miloše Zemana. Sázky na nové prezidentské jméno se už rozjely a s blížícím se termínem voleb budou ještě gradovat. Kdo je nyní favoritem? Nejen o tom budou sobotní Hlavní zprávy.

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.

Ty nejdůležitější aktuální zprávy z domova i ze světa v hlavní zpravodajské relaci. Atraktivně a srozumitelně

https://cnn.iprima.cz/porady/hlavni-zpravy/26112022

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.

Popis podcastu

Důvěryhodnost, rychlost a srozumitelnost informací pro diváky všech věkových i sociálních skupin. Objektivní, rychlé, přesné a dynamické zpravodajství. Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně Stránka pořadu: https://www.iprima.cz/porady/hlavni-zpravy Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ #CNNPrimaNEWS