Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

Analytička Zlámalová- Jsme lůzři lůzrů

Play

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

2 min

Vláda netuší, co bude za pár týdnů, říká analytička Evropa je na tom špatně ve zvládání epidemie a my jsme na tom nejhůře z celé Evropy, podle analytičky Lenky Zlámalové jsme tak lůzry mezi lůzry. Uvedla to v pořadu Zprávy PLUS. Vláda by podle ní měla zvážit demisi. Před tím však varuje politolog Jiří Pehe, který upozorňuje na rizika možného kabinetu sestaveného prezidentem Milošem Zemanem.

Popis podcastu

<p>Rozhovory, aktu&aacute;ln&iacute; t&eacute;mata, zpravodajstv&iacute;. Aktu&aacute;ln&iacute; děn&iacute; přehledně, přesně, objektivně.</p> <p>Nav&scaron;tivte web CNN Prima NEWS na <a href="https://cnnprima.cz">https://cnnprima.cz</a></p> <p>Sledujte CNN Prima NEWS na soci&aacute;ln&iacute;ch s&iacute;t&iacute;ch:</p> <p>Facebook: <a href="https://facebook.com/cnnprima">https://facebook.com/cnnprima</a>&nbsp;</p> <p>Instagram: <a href="https://instagram.com/cnnprima">https://instagram.com/cnnprima</a></p> <p>Twitter: <a href="https://twitter.com/cnnprima">https://twitter.com/cnnprima</a></p>