Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody "Do bubliny profesionálního sportu jsem se nechtěl nechat zavřít," říká bývalý vodní slalomář a současně majitel realitní kanceláře, Vítězslav Gebas

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

,

Sport

"Do bubliny profesionálního sportu jsem se nechtěl nechat zavřít," říká bývalý vodní slalomář a současně majitel realitní kanceláře, Vítězslav Gebas

Obrázek epizody "Do bubliny profesionálního sportu jsem se nechtěl nechat zavřít," říká bývalý vodní slalomář a současně majitel realitní kanceláře, Vítězslav Gebas

Poslechněte si podcast

27. 10. 2020

32 min

O epizodě podcastu

Během své sportovní kariéry musel Vítězslav Gebas vyvracet mnoho zažitých vjemů. A přesvědčovat okolí, že i když se před tréninkem staví v kanceláři, a po něm bude spěchat na schůzku s klientem, přesto podá při tréninkovém procesu, i následně při závodě maximální výkon. Nebo třeba ještě lepší, než kdyby se věnoval čistě jen sportu. Občas to byl náročný boj. Ale Gebas v něm uspěl. A je úspěšný i po konci kariéry, kdy vystupuje v roli spokojeného majitele realitní kanceláře. Jeho zajímavý příběh si můžete poslechnout v dalším dílu podcastu Druhý poločas.