Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Epizody podcastů – koronavir, Koronavirus, COVID-19

Tady najdete epizody ze všech podcastů, které mají daný štítek.

Fotografka Anna Rathkopf: Druhý den poté, co jsme slyšeli slovo rakovina, jsme si řekli, že budeme dokumentovat naši cestu. Jsem ráda, že mé fotky jsou na webu Susan G Komen, která do Česka přivedla růžové stužky

23. 10. 2020

17:17

Nosit správně nasazenou roušku je velmi důležité. Nosní buňky obsahují vysoké hladiny proteinů, na které se nový koronavirus váže, aby se jejich prostřednictvím dostal do těla.

21. 10. 2020

14:44

Ladislav Vízek: Věděl jsem, že boží mlýny melou dlouho, ale jednou to muselo přijít. Funkcí by se po Romanu Berbrovi mělo vzdát celé vedení FAČR

22. 10. 2020

20:55

Vedoucí projektu E-bezpečí Kamil Kopecký: Děti na distanční vyučování v zásadě připraveny nejsou. Internet je pro ně především zdrojem zábavy a nejsou zvyklé se v online světě vzdělávat

22. 10. 2020

20:09

Petr Čtvrtníček: Lidi, kteří vystupovali na nedělní demonstraci, jsou vemena a ti, co se rvali s policií, by potřebovali seřezat, že by si nesedli půl roku. Zatčení Berbra bylo pro mě obrovské překvapení, až mi srdce poskočilo, že i na něj došlo

21. 10. 2020

19:31

Prezident České lékařské komory Milan Kubek: Epidemie je v současnosti rozjetý rychlík, který jde jen velmi těžko zastavit. Zdravotnictví je pod obrovským tlakem a opatření by měla přitvrdit

20. 10. 2020

20:29

Podle hokejového hráčského agenta Tomáše Krejčího stát nevymyslel nic, čím by ochránil rizikové skupiny.

12. 10. 2020

13:45

Martin Kupka /ODS/: Je třeba, aby vláda nabyla zpět ztracenou důvěru. Zatím jsme svědky vlastního odstřelování mezi členy vlády a to není dobrý signál pro veřejnost

19. 10. 2020

21:33

Přemek Forejt: Modlíme se, aby se 3. listopadu opravdu otevřelo. Naše restaurace je hlavně o zážitku, výdejové okénko by nás nevytrhlo

16. 10. 2020

09:41

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová /ANO/: Zvažujeme na příští sezonu projekt na podporu městské turistiky. Pokud se nezlepší epidemiologická situace, tak to asi letos bude bez adventních trhů

15. 10. 2020

19:11

Británie je moje srdeční záležitost. V Londýně je vše zatím v relativním normálu, ale lidem bylo doporučeno, aby pracovali z domova. Říká novinářka žijící v Londýně Tereza Anteneová.

15. 10. 2020

18:00

Eva Zamrazilová: My vlastně nevíme, jak současná situace změní strukturu ekonomiky. Vláda směšuje covidovou pomoc s trvalými opatřeními a to je rizikové pro budoucnost veřejných rozpočtů

14. 10. 2020

21:21

Vlastimil Válek /TOP 09/: Jedna ze zásadních potíží je, že ministerstvo zdravotnictví se ke covidu chová jinak, než k dalším infekčním chorobám. Je to jedna z vážných infekčních nemocí a musíme se k ní chovat třeba jako k tuberkulóze

14. 10. 2020

23:17

Petr Gazdík /STAN/: Uzavření škol by byl faktický lockdown. Když nemá prezident svůj pyžamový den, tak má občas svých deset minut nenávisti

12. 10. 2020

21:03

Libor Rouček: Pro sociální demokracii byly volby naprostý výprask. Vedení ČSSD si dlouhodobě neumí pojmenovat příčiny porážky ve volbách

12. 10. 2020

18:03

Kdyby měl každý obyvatel Země dostat dávku vakcíny proti covidu obsahující skvalen, bylo by nutné zabít nejméně dvě stě padesát tisíc žraloků. Říká redaktor Prima ZOOM Miroslav Honsů

9. 10. 2020

18:06

Jan Bárta: V médiích cítím v poslední době plíživou normalizaci v autocenzurním směru. Pořád se snažíme příčiny vlastních neúspěchů házet na druhé

8. 10. 2020

20:18

Ředitel Hudebního divadla Karlín Egon Kulhánek: Já už jsem před týdnem říkal všem účinkujícím, abychom si popřáli šťastné a veselé. Nechápu, proč nemá někdo koule, neudělá to jako na Brodway a neřekne delší prognózu

8. 10. 2020

14:38

Cestovatel a novinář Petr Voldán: Jsem pozitivně naladěný člověk, takže i v destinacích, které ostatní nepovažují za zajímavé, najdu něco, co může zaujmout

8. 10. 2020

15:47

Andrej Babiš /ANO/: Vláda schválí nová opatření proti šíření covidu v pátek ráno a budou platit od pondělí. Chceme to zvládnout bez nějakých zásadních zásahů do ekonomiky

7. 10. 2020

20:11

Prezident Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek: Opatření by měla být trvalá a odpovídat možnostem provozu

7. 10. 2020

13:28

Předseda LOK Martin Engel: Některé nemocnice už pracují na hraně. Možná jsme měli štěstí, že ta druhá vlna přišla dříve a dříve se z toho dostaneme

5. 10. 2020

20:53

Jsem ráda, že nám zůstala alespoň praktická výuka. Nejhorší je, že studenti přijdou o podstatnou část sociálního života, říká děkanka Fakulty sociálních věd UK Alice Němcová Tejkalová.

2. 10. 2020

17:50

Registrace v hospodě

2. 10. 2020

02:10

Porodník Petr Janků: Velkým problémem by bylo, kdyby část zdravotnického personálu byla vyblokována karanténou

1. 10. 2020

21:16